שם:  
                 טלפון:  
                אימייל:  

אודות Biz-E

 

חברת  Biz-E נותנת לך - עצמאי, בעל עסק קטן או בינוני - את הפתרונות האדמיניסטרטיביים המקצועיים להם העסק שלך זקוק, תוך חיסכון מרבי במשאבים.

כשהכל נמצא באחריותך: ניהול, שיווק, פיתוח, שימור לקוחות, אדמיניסטרציה, כשאתה רץ בין פגישות, נמצא בישיבות, משתתף בכנסים, עסוק בסגירת עסקאות - הטלפונים נותרים ללא מענה, המיילים נערמים, החשבוניות לא נשלחות בזמן והלקוחות לא מקבלים את היחס הראוי.

חברת  Biz-E, הוקמה כדי לעזור לך לנהל את העסק בצורה חכמה ויעילה יותר, וממלאת עבורך פונקציות ארגוניות שחסרות לעסק שלך כיום. מגוון הפתרונות שלנו נוצר מתוך הבנת המציאות העמוסה שלך, והוא נועד לסייע לך להגביר את הגמישות הארגונית של העסק בצורה שחוסכת במשאבים ועוזרת לך לצמוח.

לצוות של Biz-E יש את הידע והניסיון לעשות על הצד הטוב ביותר את כל מה שאתה לא מספיק: אדמיניסטרציה, שימור לקוחות, משאבי אנוש, מענה טלפוני ואימייל, ניהול אתר החברה, ניהול עמוד פייסבוק, גבייה, דיוור ישיר, הצעות מחיר, קבלת משובים ועוד.

אנחנו כאן כדי לפנות לך את הזמן - אתה תנהל את העסק, אנחנו נדאג לכל השאר. כי בתור בעל עסק קטן או בינוני אין היגיון שתעסיק עובד שיעשה את כל אלו. שירותי משרד במיקור חוץ של Biz-E מאפשרים לך לקבל את כל השירותים להם אתה זקוק, ולשלם רק על שעות עבודה בפועל, ללא השקעה בהכשרה וללא יחסי עובד מעביד.